Facebook
Help-in na Instagramu
Nabídka našich služeb Projekty v realizaci Ukončené projekty Pomoc, která nic nestojí
AMBASADORKA Help-in Vyhledávání
Vyhledávání
Google

Anketa

Anketa Kterou z našich služeb považujete za nejpotřebnější?
Pečovatelská služba
924
924
Sociální poradna
514
514
Aktuality

Ježíšek už naděloval
 (1237518B)
      

V předstihu zavítal do Bruntálu Ježíšek, který dne 15. 12. 2016 v sídle naší společnosti naděloval dárky dětem i jejich rodičům na již tradiční předvánoční akci, kterou pořádá naše služba Rodinná asistence, podporovaná městy Bruntál a Vrbno pod Pradědem, zdroji státního rozpočtu, poskytovanými prostřednictvím Moravskoslezského kraje i MPSV a v posledních dvou letech mimo jiné i Nadací Agrofert.


V příjemné  předvánoční atmosféře děti společně se svými rodiči vyráběly ozdoby, kterými poté ozdobily stromeček. Děti dále vyráběly přání pro rodiče a všichni také napsali nebo namalovali dopis se svým přáním pro Ježíška.


Pro účastníky akce byly kromě toho připraveny soutěže a hry o ceny a bylo zajímavé sledovat, jak i dospělí si umí hrát. Smysluplné společné trávení volného času rodičů s dětmi je také jedním z cílů, který podporuje služba Rodinná asistence při práci v rodinách.


V letošním roce se společnosti podařilo zajistit opravdu štědré sponzory: Albatros, Dermacol, Unilever, Nestlé, Kofola, Dino a Raab, takže děti obdržely závěrem akce dárky v podobě knih, hraček, her, kosmetiky a jejich rodiče balíčky s kosmetikou a drogerií. Také občerstvení bylo zajištěno sponzory, kterým patří opravdu velký dík.


Některé děti jako poděkování zarecitovaly básničku nebo zazpívaly písničku. Také rodinné asistentky byly obdarovány a to tím nejkrásnějším dárkem, jaký jen může být, rozzářenýma dětskýma očima a děkovnými slovy rodičů za jejich celoroční podporu při poskytování služby.
zpět

Valid XHTML 1.0 Transitional       Valid CSS!
eu.gif, 6,4kB
HELP-IN, o.p.s., U rybníka 4, 792 01 Bruntál