Facebook
Help-in na Instagramu
Nabídka našich služeb Projekty v realizaci Ukončené projekty Pomoc, která nic nestojí
AMBASADORKA Help-in Vyhledávání
Vyhledávání
Google

Anketa

Anketa Kterou z našich služeb považujete za nejpotřebnější?
Pečovatelská služba
928
928
Sociální poradna
519
519
Aktuality

Odpoledne plné zábavy u příležitosti oslav Dne dětí
 (124401B)
      Když byl v první polovině 20. století Den dětí ještě v kolébce, upozorňoval na nutnost chránit práva a potřeby nejmenších členů společnosti a připomínal i události, při nichž došlo k jejich porušování. Dnes má tento svátek již radostnější charakter; školy, školky, parky a prostranství ožívají dětskou přítomností, smíchem, hudbou a hrou, a o to se pokusily i rodinné asistentky společnosti Help-in.

Na tento svátek se dlouho připravovaly a 30. 5. 2017 pozvaly děti a rodiče z klientských rodin na oslavu, která se konala v Domě s pečovatelskou službou, jejíž prostory zapůjčilo Město Bruntál. Slavnostní odpoledne vyplnily zábavné hry a soutěžní úkoly, za něž byli úspěšní řešitelé po zásluze odměněni. Tombola se skvěla cenami, které pro tuto příležitost věnovali přímo klientských rodinám štědří sponzoři, a nechybělo ani občerstvení. Celou atmosféru doplňovala hudba, u které si některé děti s radostí zatancovaly.

Bylo potěšující sledovat, jak se do her zapojují i rodiče. Právě posílení společně tráveného času v rodinách spojuje akce, které rodinné asistentky Help-inu pro klientské rodiny pořádají, ať už se jedná o Mikulášské setkání či Předvánoční besídku. Usilují přitom o posílení rodinných vazeb a zkvalitnění a prohloubení vztahů mezi rodiči a dětmi.

Dětem se oslava velmi líbila, což bylo znát na jejich rozzářených očích, a rodiče za uspořádání rodinným asistentkám poděkovali.

Velký dík patří osloveným sponzorům, kteří naši žádost vyslyšeli a umožnili nám tak obdarovat děti něčím výjimečným. Společnosti Mattel, Dermacol, Mikro Trading a Nakladatelství Dr. Josef Raabe naše klientské rodiny podpořily již opakovaně a nově se k dárcům přidalo i Vydavatelství Mladá Fronta, Aspec, Drogerie DM a Optys. Vážíme si vaší podpory a těšíme se na další spolupráci.
zpět

Valid XHTML 1.0 Transitional       Valid CSS!
eu.gif, 6,4kB
HELP-IN, o.p.s., U rybníka 4, 792 01 Bruntál