Facebook
Help-in na Instagramu
Nabídka našich služeb Projekty v realizaci Ukončené projekty Pomoc, která nic nestojí
AMBASADORKA Help-in Vyhledávání
Vyhledávání
Google

Anketa

Anketa Kterou z našich služeb považujete za nejpotřebnější?
Pečovatelská služba
922
922
Sociální poradna
513
513
Aktuality

Poslední zastávka putovní výstavy fotografií seniorů v Horním Benešově
 (81349B)
      

Dne 02.10.2019 proběhla v Informační centru a Městské knihovně v Horním Benešově vernisáž putovní výstavy fotografií pořádané společností Help-in, o.p.s. u příležitosti 15-letého výročí jejího založení. Pozvání na tuto akci přijali mimo jiné starosta Ing. Pavel König, místostarosta Bc. Miroslav Petr nebo ředitel místní ZŠ Mgr. Zdeněk Žanda a další hosté.


Autory fotografií jsou Pavel Rapušák a doplnila ho ředitelka společnosti Jana Hančilová. Právě tito dva v úvodním slovu pohovořili o spontánním vzniku fotografií při návštěvě klientů pečovatelské služby a celého konceptu výstavu a za hudebního doprovodu žáků místní školy výstavu slavnostně zahájili. Celkový srdečný a vřelý průběh vernisáže podtrhoval krásný prostor Městské knihovny.


Putovní výstava byla zahájena v Bruntále v r. 2017 a následně putovala do Vrbna pod Pradědem, poté do Světlé Hory a do Města Albrechtice. Konečnou stanicí se ji po dvou letech stává Horní Benešov (jednalo se o všechny pobočky pečovatelské služby Help-in, o.p.s.). Shodou okolností tak bylo možné výstavou oslavit také již aktuálně 17. narozeniny společnosti.


Výstava pro veřejnost probíhá od 03.10.2019 až do 15.11.2019 v Informační centru a Městské knihovně, Masarykova 32 v Horním Benešově. Vstupné je zdarma. Místnost ovšem není bezbariérová.Poslední zastávka
Poslední zastávka
Poslední zastávka
Poslední zastávka
Poslední zastávka


zpět

Valid XHTML 1.0 Transitional       Valid CSS!
eu.gif, 6,4kB
HELP-IN, o.p.s., U rybníka 4, 792 01 Bruntál