Facebook
Help-in na Instagramu
Nabídka našich služeb Projekty v realizaci Ukončené projekty Pomoc, která nic nestojí
AMBASADORKA Help-in Vyhledávání
Vyhledávání
Google

Anketa

Anketa Kterou z našich služeb považujete za nejpotřebnější?
Pečovatelská služba
924
924
Sociální poradna
514
514
Aktuality

Potřebujete kompenzační pomůcky jen na určitou dobu - jsme tu právě pro vás!
 (257784B)
      Každý z nás se může dostat do těžké životní situace, kdy bude nutně potřebovat kompenzační pomůcku a momentálně ji nebude mít k dispozici. Právě proto se rozhodla společnost Help-in Bruntál tuto situaci pomoci řešit.
Díky projektu "Snazší život", který letos podpořil Moravskoslezský kraj, společnost disponuje kompenzačními pomůckami, jako jsou invalidní vozíky, schodolez, nájezdová rampa, různé sedáky do vany a do sprchy, chodítka a podobně. Pomůcky jsou poskytovány na nezbytně nutnou dobu, většinou do chvíle, než člověk s postižením, chronicky nemocný či po úrazu dostane vlastní pomůcku hrazenou zdravotní pojišťovnou.
Kompenzační pomůcky ale budou k dispozici i lidem, kteří si na přechodnou dobu berou domů příbuzné či přátele z nejrůznějších ústavů či léčeben.
Doba, kdy se můžete s nabídkou pomůcek a služeb s nimi spojených seznámit, není pevně stanovena a to proto, abychom byli schopni operativně vyhovět každému ve chvíli, kdy to bude potřebovat. Proto je možné se dohodnout na návštěvě a prohlídce pomůcek na telefonním čísle 733 535 582 s vedoucí pečovatelské služby Dagmar Motyčkovou. Pomůcky jsou umístěny v sídle společnosti v Bruntále v ulici U Rybníka 4.
Na pravidla této služby se můžete podívat na stránce Kompenzační pomůcky, pžímo na tomto webu.

zpět

Valid XHTML 1.0 Transitional       Valid CSS!
eu.gif, 6,4kB
HELP-IN, o.p.s., U rybníka 4, 792 01 Bruntál