Facebook
Help-in na Instagramu
Nabídka našich služeb Projekty v realizaci Ukončené projekty Pomoc, která nic nestojí
AMBASADORKA Help-in Vyhledávání
Vyhledávání
Google

Anketa

Anketa Kterou z našich služeb považujete za nejpotřebnější?
Pečovatelská služba
928
928
Sociální poradna
519
519
Aktuality

Článek ze dne 5. prosince 2006, zveřejněno v Regionu, str. 5
 (680472B)
      Víření osmdesáti bubnů - Večer na svátek svatého Mikuláše 6. prosince můžete v Bruntále prožít společně s bubenickou sestavou Jumping Drums v čele s Ivem Batouškem. Čeká na vás více než dvouhodinová bubenická smršť.
Začátek koncertu je v 19 hodin a všichni, kteří se přijdou pobavit zároveň výrazně pomohou neziskovému sektoru Bruntálska. Jedná se totiž o benefiční akci, kdy výtěžek z kasiček umístěných v předsálí pomůže obecně prospěšné společnosti Help-in a finance vybrané na vstupném poputují Magickým bubnům. Společnost Help-in a občanské sdružení Magické bubny se rozhodly uspořádat v předvánočním čase akci, která by pomohla hlavně těm, kteří tráví svátky v ústraní či osamoceni.
„Před vánoci je ideální čas na pořádání dobročinných akcí a různých beneficí. Mám pocit, že lidé jsou si nějak blíž. Na druhou stranu nechceme žádné milodary, lidé si za své penízky budou moci poslechnout kvalitní muziku. Nakonec to může být příjemné pro všechny a o to nám jde,“ uvedla ředitelka společnosti Help-in Jana Hančilová.
Součástí benefičního koncertu bude krátká prezentace společnosti Help-in a výstavka dětských prací ze Speciální školy na Rýmařovské ulici v Bruntále. Děti se již od konce října se svými pedagogy věnují tématu „Pomáháme lidem“ a tvoří nejen v hodinách výtvarné výchovy, ale i ve chvílích volna. Tři nejlepší dílka mladých výtvarníků budou odměněna kosmetickými balíčky Oriflame, což je pro mnohé velkým lákadlem. Vyhodnocení soutěže a předání cen proběhne v samotném divadle na začátku koncertu. Vstupenky na koncert, jejichž zakoupením jistě pomůžete dobré věci, obdržíte v běžném předprodeji bruntálského divadla. Vstupné pro děti je cenově zvýhodněno.

zpět

Valid XHTML 1.0 Transitional       Valid CSS!
eu.gif, 6,4kB
HELP-IN, o.p.s., U rybníka 4, 792 01 Bruntál