Facebook
Help-in na Instagramu
Nabídka našich služeb Projekty v realizaci Ukončené projekty Pomoc, která nic nestojí
AMBASADORKA Help-in Vyhledávání
Vyhledávání
Google

Anketa

Anketa Kterou z našich služeb považujete za nejpotřebnější?
Pečovatelská služba
924
924
Sociální poradna
514
514
Aktuality

Polohovací lůžko můžete na přechodnou dobu získat u nás
 (221867B)
      Dostat se domů nebo ke svým blízkým z nemocnice nebo jiné ústavní péče alespoň na pár dní, předpokládá určité vybavení domácnosti, kam má takový člověk přijít. Pokud jde o člověka upoutaného na lůžko, je nezbytným předpokladem jeho pobytu mimo ústavní péči polohovatelné lůžko, nejlépe i s antidekubitní matrací. Pro ty, kteří takové lůžko doma nemají a chtějí si například o nadcházejících Vánocích vzít dlouhodobě nemocného nebo zdravotně postiženého člověka domů, se teď otevřela možnost zmíněné lůžko získat ke krátkodobému užívání v Help – in Bruntál.
Díky pomoci Konta bariéry – Nadace Charty 77 a Nadace Taťány Kuchařové – Krása pomoci, jsme mohli zakoupit dvě polohovací, elektricky ovládaná, lůžka s antidekubitní matrací, která jsou navíc i skládací a tudíž je zjednodušen i jejich převoz. Lůžka jsou 102,3 cm široká a 213,5 cm dlouhá a unesou až 140 kilogramového pacienta. Mají rozkládací čtyřdílný lamelový rošt s nastavitelnou tuhostí lamel. Nastavitelná je i výška lůžka, jehož součástí je i hrazda s hrazdičkou. Lůžka mají kolečka s brzdou, bezpečnostní postranice a také bezpečnostní pojistku polohování. Nouzové spuštění roštu je možné i mechanicky. K lůžku je možné získat ke krátkodobému využívání i nafukovací antidekubitní matraci, jež brání proleženinám.
Veškeré další informace získáte na telefonním čísle 733 535 582 nebo 554 725 414 u vedoucí pečovatelské služby Dagmar Motyčkové.

zpět

Valid XHTML 1.0 Transitional       Valid CSS!
eu.gif, 6,4kB
HELP-IN, o.p.s., U rybníka 4, 792 01 Bruntál