Facebook
Help-in na Instagramu
Nabídka našich služeb Projekty v realizaci Ukončené projekty Pomoc, která nic nestojí
AMBASADORKA Help-in Vyhledávání
Vyhledávání
Google

Anketa

Anketa Kterou z našich služeb považujete za nejpotřebnější?
Pečovatelská služba
924
924
Sociální poradna
514
514
Aktuality

Odvezeme vás, kam budete chtít!
 (816813B)
      Pokud se potřebujete kamkoliv dostat a nemůžete, protože nemáte vlastní auto nebo jste tělesně postižení a nebo se jen s obtížemi pohybujete, můžete využít naší nabídky dopravy. Dnes už můžeme nabídnout přepravu na speciálním výsuvném sedadle, takže do auta nemusíte šplhat. Sedadlo se vysune ven z auta a sjede z výšky auta tak, že není problém na něj usednout jako na židli nebo lehce přesednout z invalidního vozíku. Zpět do vozu se opět zasune díky elektrickému pohonu, takže s nasednutím a vysednutím nebudete mít žádnou práci ani starosti. Navíc budete mít na cestě i na místě kam jedete doprovod zkušené pečovatelky, která vás doprovodí, kam si řeknete.
Ve vašem místě bydliště vás bude stát jeden kilometr jízdy 3,50 Kč a pokud pojedete mimo místo vašeho bydliště, zaplatíte 6,50 Kč za kilometr.
Doprava je poskytována nejen ve všední den, ale i o víkendech a ve svátky. Objednat si ji můžete vždy nejpozději tři dny před požadovanou jízdou a to u vedoucí pečovatelské služby Dagmar Motyčkové na telefonním čísle 733535582.
Fotografie, které vám přiblíží, jak speciální úprava našeho automobilu pro vaše pohodlí vypadá, najdete ve fotogalerii.
zpět

Valid XHTML 1.0 Transitional       Valid CSS!
eu.gif, 6,4kB
HELP-IN, o.p.s., U rybníka 4, 792 01 Bruntál