Facebook
Help-in na Instagramu
Nabídka našich služeb Projekty v realizaci Ukončené projekty Pomoc, která nic nestojí
AMBASADORKA Help-in Vyhledávání
Vyhledávání
Google

Anketa

Anketa Kterou z našich služeb považujete za nejpotřebnější?
Pečovatelská služba
928
928
Sociální poradna
519
519
Aktuality

HELP-IN, o.p.s. pořádá veřejnou sbírku
 (1300804B)
      Veřejná sbírka pořádaná se souhlasem příslušného krajského úřadu byla zahájena již na začátku letošního roku. V jejím průběhu se zástupcům naší společnosti podařilo umístit sběrné kasičky i v několika lékárnách na území města Bruntálu. Jedná se o lékárny: Na vršku (naproti vlakového nádraží), Lemak (za Šipkou), lékárny naproti jídelny Praděd a konečně v lékárně v prostorách Kauflandu. Zaměstnancům a vedoucím lékáren touto cestou děkujeme za vstřícné jednání a pomoc.
S laskavým přispěním lidí, kterým není lhostejný osud jejich spoluobčanů, může naše společnost využít vybrané finance na provoz bezplatné sociálně-právní poradny, na rozvoj pečovatelské služby v našem regionu a ostatní terénní i zdravotní služby, které poskytujeme. Konkrétní obnos, který se za dobu konání sbírky podařilo díky VÁM nashromáždit, bude znám na konci tohoto roku, kdy budou kasičky dočasně staženy z oběhu, aby se na Městském úřadě v Bruntále provedlo sečtení financí a vyhodnocení. Poté by kasičky měly být k vidění na další rok na místech našeho regionu.
Tímto se obracíme na širokou veřejnost s prosbou o tipy na místa pro kasičky. Své nápady a návrhy můžete posílat na e-mail: helpinops@atlas.cz.

zpět

Valid XHTML 1.0 Transitional       Valid CSS!
eu.gif, 6,4kB
HELP-IN, o.p.s., U rybníka 4, 792 01 Bruntál