Facebook
Help-in na Instagramu
Nabídka našich služeb Projekty v realizaci Ukončené projekty Pomoc, která nic nestojí
AMBASADORKA Help-in Vyhledávání
Vyhledávání
Google

Anketa

Anketa Kterou z našich služeb považujete za nejpotřebnější?
Pečovatelská služba
924
924
Sociální poradna
514
514
Aktuality

S výrobky dětí se můžete setkat na jarmarku
 (751142B)
      Pro Velikonoční jarmark v zámku Linhartovy i pro vlastní radost tvořily děti z rodin, které jsou v péči rodinné asistence, výrobky v průběhu tvůrčího odpoledne, jež se uskutečnilo v sídle naší společnosti.
Sešlo a sjelo se sem patnáct dětí z Bruntálu, Vrbna pod Pradědem a Horního Benešova. Pod šikovnýma rukama dětí, které pracovaly pod vedením rodinných asistentek, vznikala hezká dílka z papíru, látky, keramiky i ubrousků. Vznikaly ozdobné láhve, kachličky vyzdobené ubrouskovou technikou a na špejle děti vyrobily různá zvířátka z papíru a látky. Zkusily si i zasít obilí do připravených kelímků.
Smyslem celé akce bylo nabídnout dětem smysluplné strávení volného času a vytrhnout je alespoň na chvíli z rodinného prostředí. Děti z rodin, o něž pečují rodinné asistentky, totiž nemají moc příležitostí podobným způsobem volný čas trávit. Vysoké účasti na tvůrčím odpoledni pomohl i fakt, že děti měly připraveno občerstvení zdarma, dostaly zdarma i materiál a také cestu jim uhradila naše společnost.
S tím, co děti vyrobily, se můžete seznámit na Velikonočním jarmarku, který se uskuteční 9. 4. od 9 do 16 hodin v zámku Linhartovy nedaleko Města Albrechtic.
zpět

Valid XHTML 1.0 Transitional       Valid CSS!
eu.gif, 6,4kB
HELP-IN, o.p.s., U rybníka 4, 792 01 Bruntál